0543 250 26 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Siparişlerinize dair merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
Nasıl sipariş verebilirim??
Bizlere mail yada telefon ile ulaşarak istemiş olduğunuz ürünü,rengini logo baskı,nakış yapılacaksa logonuzu bizlere ileterek sipariş verebilirsiniz.
Minimum baskılı sipariş adeti nedir?
Üretim ve satışımız toptan olduğu için minimum sipariş adetlerimiz bulunmaktadır.Polar şal,battaniye,yastık,mont ve yelek için; 50 Polar atkı bere eldiven ve tshirt için; 100 Promosyon şemsiye,şapka için; 250 adet minimum sipariş adetimizdir.
Numune talebi ücretlimidir??
Daha önceden üretilmiş,istediğiniz ürün benzeri numuneler için numune ücreti; 50 TL . Kendi firma logonuz işlenmiş olarak üretilen birebir numune ücreti; 100TL'dir.Siparişi onaylamanız durumunda ödediğiniz numune ücreti toplam tutardan düşülmektedir.
Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?
Ürün fiyatlandırması istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine,logo baskı ve ya nakış sayısına,boyutlarına ve sipariş adetlerinize göre yapılmaktadır.Sipariş sayısı arttıkça fiyatlar düşmektedir.
Ödeme nasıl yapılmaktadır?
Ödemelerinizi havale-eft yöntemi ile banka hesaplarımıza yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme almıyoruz.

Önemli: Ödemenin %50'si sipariş onayınızda,kalan kısmı üretim bittiğinde teslimat öncesi alınmaktadır.Ödemesi gönderilmeyen ürünler kargoya verilmez.

Kargo ve Teslimat nasıl yapılmaktadır?
Üretimini yaptığımız ürünleri alıcı ödemeli kargo ile Türkiye'nin her bölgesine gönderebilmekteyiz.Dilerseniz Tekstilkent'teki ofisimizden kendiniz alabilirsiniz, dilersenizde istemiş olduğunuz anlaşmalı herhangi bir kargo şirketi ile ürünleriniz gönderilir.

Önemli;Kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Ürünlerinizle birlikte faturanızda teslim edilir.Şemsiyeler ve diğer promosyon ürünlerinde KDV %18'dir, tekstil ürünlerimizde KDV%8'dir.
Standart ürün fiyat listeniz var mı?
Tüm siparişlerde adet sayıları,istenilen ürün özellikleri,nakış baskı ölçü ve sayıları farklı olduğundan dolayı ürün fiyatları bu özelliklere göre değişiklik gösterdiği için standart ürün fiyat listesi bulunmamaktadır.Her siparişinizde ürün özelliklerini bizlere bildirip fiyat alabilirsiniz.