0543 250 26 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Google Adwords Reklamları (SEM)

Anasayfa » Google Adwords Reklamları (SEM)
Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Nedir?

Adwords, Google’ın sahip olduğu ve web üzerinde belirli kelimelerde arama yapan kullanıcıları  hazırlamış olduğunuz reklamlar sayesine sizin websitenize yönlendirebilen bir reklam platformudur. Google arama motoru üzerinde her gün milyonlarca arama farklı arama yapılmaktadır. Adwords, bu aramaların sizin işletmenizle,ürünlerinizle ilgili olanlarını belirleyerek arama yapan kullanıcıların işletmeniz için potansiyel müşteriye dönüştürmesine olanak sağlar. Google Adwords Reklamları oluşturarak Google’da reklam verebilir ve bu sayede oluşturduğunuz çeşitli reklam kampanyaları ile sizlerde Google’da alakalı arama sonuçlarında yeralabilirsiniz ve sadece reklamınız tıklanırsa para ödersiniz.

Adwords Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar Google arama motoruna bir kelime yazıp arama yaptığında Google aranan kelime ile alakalı olarak binlerce hatta milyonlarca sonuç listeyelebilir fakat daha çok kullanıcıya ulaşabilmek için üst sıralarda,ilk sayfada görünmeniz gerekir fakat bu durum oldukça zordur. Adwords Reklamları tamda bu noktada devreye girer. Hazırlayacağınız reklamlar ile siteniz ilk sayfada olmasa bile ilk sayfanın en üstündeki, sağındaki veya alt kısmındaki reklam alanlarında gözükebilir ve daha fazla kullanıcı sitenizi ziyaret edebilir.

Markanız veya işletmeniz Google üzerinde arama yapan binlerce potansiyel müşterini tarafından görüntülenebilir ve bu sayede satışlarınız artabilir. Bununla birlikte Google Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize imkan tanır ve en önemlisi sadece reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Google Adwords Reklam Verin

Dark Reklam Adwords

Dark Reklam sizler için markanızın ya da işletmenizin Google Adwords Reklam yönetimini sağlar.Gerekli analiz ve araştırmalar yapılır, Adwords hesabınız açılarak, kampanya ve reklamlarınız ürünlerinize göre hazırlanarak alakalı anahtar kelimeler ile Google Arama Ağı Reklamları içerisinde görüntülenmesi sağlanır.Farklı reklam bütçeleriniz için farklı hedeflemeler ve kampanyalar düzenlenerek, minimum maliyetlerle alınabilecek en iyi dönüşüm oranının yakalanması hedeflenir. Açılan Google Adwords hesabınız ile aynı gün içerisinde reklamlarınız Google üzerinde yayınlanabilmektedir.

Google Reklam vermek ve Adwords çalışmalarınız için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.