0543 250 26 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Promosyon Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta

HAM BEZ ÇANTA

Promosyon ham bez çanta imalatı ve toptan satışı yapmaktayız. Ham bez pamuk kumaşlardan üretilmekte olan promosyon ham bez çanta modelleri bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Ham bez çantaların en önemli özelliği plastik torbaların aksine doğal ve çevreci olmalarıdır. Plastik poşetler doğada uzun yıllar boyunca kaybolmazlar ve çevreyi kirletirler. Fakat geri dönüşümlü, %100 pamuk doğal ham bez kumaşlardan üretilen promosyon çanta modelleri ise hiç bir şekilde doğaya zarar vermez, tek kullanımlık değil uzun ömürlüdür. Farklı gramaj ve ölçülerde üretilebilmekte olan ham bez çanta üzerine işletmelerinizin logo, isim ve sloganları baskı yöntemiyle uygulanabilmekte ve bu şekilde işletmenize özel bir baskılı ham bez çanta haline getirilebilmektedir.

Promosyon ham bez çanta özellikle fuar çantası, eczane çantası ve çeşitli organizasyonlarda dağıtılmak üzere promosyon çanta olarak kullanılmaktadır. Baskılı ve baskısız ham bez çanta üretimi için bize ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Ham bez çanta imalatımız ve satışımız toptandır. Toptan ham bez çanta fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak istemiş olduğunuz bez çanta adetini, üzerine uygulanacak logo baskı görselini ve bez çanta modelini bildirerek, sipariş detaylarını geçebilir ve en ucuz ham bez çanta fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Görselleri