0543 250 26 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ingilizce olarak search engine optimization kısaltması, Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. Seo bir sitenin arama motorlarında (google,yandex,bing vb.) verdiği hizmet ile alakalı olan anahtar kelimelerde yüksek sıralara çıkarılması amacıyla yapılan çalışmaların tümünü kapsar.

SEO çalışmalarında bir çok farklı uygulama bulunmaktadır. Genel olarak site içi seo ve site dışı seo çalışmaları olarak ikiye ayırabileceğimiz bu çalışmaların esas amacı öncelikle web sitelerinizi arama motorlarına uygun hale getirerek optimizasyonun sağlanmasıdır. Arama motorlarında üst sıralarda yeralmak sizlere daha çok organik ziyaretçi getirecek ve artan ziyaretçi sayısı müşteri sayınızı dolayısıyla satışlarınızı arttıracaktır.

Dark Reklam, Google arama motoru SEO çalışmaları alanında sizlere hizmet sağlamaktadır. Sürekli gelişen teknolojiyi ve trendleri takip ederek doğal seo çalışmalarıyla kalıcı başarı kazanmanızı ve sizleri hedeflerinize yakınlaştırmayı amaç edinmekteyiz. Seo hizmeti fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daha çok ziyaretçi

Tüm çalışmalarda önceliklik hedef herzaman sitelerinize daha çok ziyaretçi gelmesidir.Çünkü sitenize doğal yollarla gelen ziyaretçiler hem tüm diğer kanallardan gelenlerden daha fazla sitenizi ziyaret ederler hem de müşteriye dönüşme olasılıkları yüksektir.Artan müşteri sayısı satışlarınızıda arttıracaktır.

Hizmet verdiğiniz alanlarda birçok anahtar kelime bulunmaktadır.Yapacağımız çalışmaların amacı sizleri bu kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve doğal ziyaretçilerinizi arttırmaktır.

Website Analizi

Web sayfanızın analizinin yapılması yapılacak çalışmalar arasında ilk sırada yeralmaktadır. Öncelikle sitenizi tanımalı, hangi konumda olduğunuzu bilmeli, eksiklerinizi öğrenmeli ve bu doğrultuda ilerleme sağlanmalıdır.

Bizler seo çalışması yapacağımız sitelerin analizlerini sağlayarak elde edilen veriler üzerine gereken optimizasyonu sağlamaktayız.